Klienti z firem

 Česká pojišťovna a.s.  Česká spořitelna a.s.
 Coca-Cola Česká Republika s.r.o.  ČEZ a.s.
 AVON Cosmetics spol. s r.o.  Košík.cz s.r.o.
 DOMEO KOUPELNY s.r.o.  BAU plus a.s.
 AWAC spol. s r.o.  Adecco spol. s r.o.
 DELOR INTERNATIONAL spol. s r.o.  Zyxel Communications Czech s.r.o.
 M KONZULT s.r.o.  Mary Kay (Czech Republic) s.r.o.
 Donath Business & Media s.r.o.  Pražská plynárenská a.s.
 Logosign a.s.  LeasePlan Česká republika s.r.o.
 BAK stavební společnost a.s.  J + Consult spol. s r.o.

 

Reference od klientů Radka Smudy

 

Jitka Barešová - kouč (výuka angličtiny na Praze 1)

Pan Radek je mým učitelem angličtiny přibližně 1,5 roku po doporučení mých přátel. Hodiny s ním jsou předem promyšlené, mají návaznost, s gramatikou pokračujeme až po důkladném procvičení. Lekce nejsou nudné, střídají se různé činnosti a způsoby výuky. Pokud mám nějaké aktuální téma, kterému bych se chtěla věnovat, nemá problém připravený program změnit a přizpůsobit se mému požadavku. Přes osobní přístup a snahu vyjít vstříc pan Radek neslevuje ze svých požadavků a nutí klienta pracovat. Zajímá ho zpětná vazba a v dalších hodinách ji zohledňuje. Neuvěřitelná je jeho trpělivost. Má velký podíl na tom, že jsem se z „notorického začátečníka“ posunula mezi „studenty“ angličtiny.

Ing. Bohuslav Koldrt – manažer (výuka angličtiny na Praze 4 - Podolí)

Dlouhé roky jsem byl věčným začátečníkem jako mnoho lidí, které sám znám. Prvních deset lekcí z Angličtiny pro samouky jsem „ znal nazpaměť „ a dále nic. Vždy mé další vzdělávání překazilo „ něco důležitějšího „ . Čas člověk nezastaví a nároky na mé jazykové znalosti v zaměstnání rostly do té míry, že jsem byl nucen přikročit k radikálnímu řešení. Pana Radka Smudu jsem vyhledal na internetu a nemohlo se mi stát nic lepšího !! Našel jsem učitele naprosto kompetentního, velmi kreativního a zaníceného pro svoji práci, prostě profesionála, jak má být . Nesmírně se těším na každou hodinu výuky. V průběhu studia jsem si angličtinu vysloveně oblíbil. Momentálně se učím dva roky a pochopitelně míním pokračovat. Pan Radek mi svým přístupem umožnil spatřit nové perspektivy s anglickým jazykem a jsem přesvědčen o tom, že jen jeho zásluhou se stane angličtina i mým celoživotním koníčkem.

Ing. Daniela Zoufalá - bytový poradce (doučování na Praze 4 - Pankrác)

Skutečnost, že jsem si před zhruba dvěma lety vybrala Radka za svého učitele angličtiny považuji za velice šťastné a nesmírně užitečné rozhodnutí. Jako "věčný začátečník" jsem ve svém středním věku již nevěřila, že se mohu překlenout přes toto počáteční období a opravdu anglicky mluvit. Radek se však ukázal jako důsledný a někdy i přísný a nekompromisní učitel, který opravdu dokázal zlomit mé počáteční rozpaky, získal si mojí důvěru a chuť se opravdu v angličtině zdokonalovat. Hodiny s ním jsou velmi pestré, mají však koncepci a posouvají člověka dál - tyto skutečnosti jsem mohla ověřit v praxi při prázdninových pobytech v Americe, kdy jsem si poprvé nepřipadala nepatřičně. Radku, díky.

PhDr. Blanka Křemenáková - koučink

Podle mého názoru je Radek Smuda vynikající učitel. Poctivě se připravuje na každou hodinu, naslouchá potřebám svého žáka, respektuje jeho cíle a hledá cesty, jak jich nejlépe dosáhnout. Podle toho pak tvoří studijní plán. Je velmi empatický a trpělivý, ale také pevný ve svých požadavcích. Jeho pečlivost je tak zřejmá, že žák má přirozenou chuť se učit, aby učitel viděl, že jeho práce nepřišla nazmar. Hodiny s Radkem jsou zábavné a užitečné. Jsem ráda, že jsme se potkali, a že mým učitelem je právě on.

 

Angličtina v Praze

Praha

T: +420 604267389
E: info@englishteacher.cz
A: Dvorecká 534/5
    Praha 4 - Podolí
>> kontakty

Proč se učit s lektorem AJ?

 • praxe ve výuce angličtiny od 2006
 • studium v Anglii
 • individuální výuka angličtiny
 • časová flexibilita
 • výuka angličtiny v celé Praze
 • přizpůsobení stylu výuky
 • dochvilnost
 • rozumné ceny
 • učení angličtiny ho baví
 • výborné reference
 • využívá internet a multimédia
 • více v osobním profilu